Telefon: 41 230 68 05
Siedziba: ul. Zbożowa 21, 25-416 Kielce

Pakowanie hermetyczne

Poznaj szczegóły oferty pakowania

Usługi pakowania

Pakowanie hermetyczne żywności

Branża spożywcza jest niesamowicie wymagająca. By produkt dotarł do Twojego klienta świeży i wysokiej jakości, niezbędne jest pakowanie hermetyczne. Dzięki nam nie musisz już ponosić wysokich kosztów kupowania własnych maszyn. Koniec z koniecznością doglądania urządzeń i procesów oraz wydatkami na eksploatację i utrzymanie.

Specjalnie dla Ciebie zapakujemy żywność, w tym także wędliny, w specjalne folie, a Ty możesz skupić się na ważnych aspektach prowadzenia swojego biznesu. Innowacyjne technologie, które stosujemy, sprawią, że zgrzewanie jest solidne i trwałe, a do wewnątrz nie przedostanie się powietrze. Zapewnij swoim klientom produkty najlepszego gatunku w szczelnych i solidnych opakowaniach.

Dla kogo świadczymy usługi pakowania hermetycznego?

Ofertę kierujemy głównie do producentów i dystrybutorów żywności, w tym szczególnie:

  • wędlin,
  • mięs,
  • produktów rybnych,
  • produktów sypkich wrażliwych na wilgoć, jak chociażby cukier brązowy,
  • owoców i warzyw,
  • ciastek i innych słodyczy,
  • kawy.

Pamiętaj, że zastosowanie pakowania hermetycznego przedłuża zdatność do spożycia Twoich produktów, a tym samym zwiększa ilość sprzedawanego przez Ciebie towaru. Liczba korzyści, z których możesz skorzystać, jest więc o wiele większa.

Innowacyjne technologie w służbie Twojego biznesu

Nasze maszyny pakujące powstały z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Staramy się, by każde z naszych urządzeń było dostosowane specjalnie do wymagań naszych klientów. Dodatkowe akcesoria, takie jak dozownice, elektroniczne liczniki czy panele dotykowe, sprawiają, że praca jest prosta i szybka. Samo pakowanie hermetyczne żywności przebiega bezawaryjnie, a wszelkie statystyki są dostępne od ręki.

Kontakt

W celu wyceny pakowania prosimy o kontakt:

pakowanie@skypack.pl

Sprawdź naszą bogatą ofertę! Oferta

Skypack Maszyny Pakujące
Dział handlowy
Usługi pakowania
© 2021. Skypack.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.