Telefon: 41 230 68 05
Siedziba: ul. Zbożowa 21, 25-416 Kielce

Pakowanie flow pack

Poznaj szczegóły oferty pakowania

Usługi pakowania

Profesjonalne usługi pakowania flow

Specjalizujemy się nie tylko w tworzeniu maszyn. Jeśli potrzebujesz jednorazowo lub regularnie skorzystać z usługowego pakowania swoich towarów, mamy Ci do zaoferowania moc naszych flow packów. Nie musisz już decydować się na wysokie koszty zakupu własnego sprzętu. Gwarantujemy szybkie wykonanie każdego zlecenia i bardzo atrakcyjną stawkę.

Skorzystaj z uniwersalnego pakowania flow pack:

Nie ma znaczenia, jaki rodzaj towaru musisz zapakować. Nasze maszyny poradzą sobie z produktami, takimi jak:

  • artykuły spożywcze,
  • artykuły przemysłowe,
  • leki,
  • elektronika,
  • narzędzia i elementy metalowe.

Jeśli Twoje artykuły mają w miarę regularny kształt, to pakowanie flow pack będzie dla Ciebie idealnym wyjściem. Niezależnie od tego, czy Twoje zlecenie jest jednorazowe, czy chcesz podjąć stałą współpracę, zaoferujemy rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania – zarówno pod kątem jakości, czasu wykonania, jak i ceny. Wystarczy, że dostarczysz nam swoje artykuły, a my je zapakujemy według Twoich wytycznych.

Nasze maszyny na Twoje usługi

Nasze maszyny posiadają funkcje markerów i możliwość tworzenia etykiet. Dozownice sprawią, że każdy produkt zostanie zapakowany z dokładnym przestrzeganiem ilości. Każdego dnia staramy się zaproponować Ci jak najbardziej kompleksowe rozwiązanie. Oferowane przez nas usługowe pakowanie flow pack to nowoczesna usługa skierowana do klientów, którzy chcą zaoszczędzić swój czas i pieniądze. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim projekcie.

Kontakt

W celu wyceny pakowania prosimy o kontakt:

pakowanie@skypack.pl

Sprawdź naszą bogatą ofertę! Oferta

Skypack Maszyny Pakujące
Dział handlowy
Usługi pakowania
© 2021. Skypack.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.