Telefon: 41 230 68 05
Siedziba: ul. Zbożowa 21, 25-416 Kielce

Usługi pakowania

Poznaj szczegóły oferty pakowania

Usługi pakowania

Usługi pakowania produktów i materiałów.

Naszą ofertę kierujemy do producentów i dystrybutorów. Wykonujemy usługi pakowania produktów wszystkich typów. Wśród naszych klientów znajdują się firmy z branży:

  • spożywczej,
  • przemysłowej,
  • elektronicznej,
  • chemicznej,
  • farmakologicznej.

Dysponujemy maszynami do pakowania produktów sypkich i płynnych, a także pakowania próżniowego, czyli w takie opakowania, jak saszetki. Korzystając z naszych usług, minimalizujesz koszty nie tylko zakupu własnych urządzeń, ich eksploatacji i napraw, ale także utrzymania całej linii produkcyjnej służącej pakowaniu produktów.

Dla nas nie ma znaczenia, czy potrzebujesz jednorazowej realizacji zlecenia, czy ciągłej współpracy. Każdy klient jest dla nas ważny. Gwarantujemy szybkość wykonania usługi i korzystną cenę.

Skorzystaj z profesjonalnych usług pakowania żywności i medykamentów

Specjalnie dla producentów i dystrybutorów żywności mamy do dyspozycji kilka rodzajów maszyn spełniających wszystkie wymogi oraz oczekiwania. Dla towarów takich jak ryż czy cukier możemy polecić usługi pakowania za pomocą maszyn do produktów sypkich. Do mięs i wędlin polecamy metody pakowania próżniowego, dzięki czemu Twój towar pozostanie świeży przez dłuższy czas. Posiadamy wszelkie możliwe atesty, dzięki czemu do tworzonych przez nas opakowań można bezpośrednio wkładać artykuły spożywcze, nawet o konsystencji płynnej, bez ryzyka zniszczenia czy zanieczyszczenia towaru. Firmom z branży farmaceutycznej oferujemy usługi pakowania w saszetki. W przypadku produktów o regularnych kształtach bardzo dobrze sprawdzą się maszyny typu flow pack, które oferują bardzo szybki czas realizacji zlecenia i dobrą jakość wykonania opakowania foliowego. Trzykrotne zgrzewanie folii jest trwałe, wytrzymałe i przede wszystkim szczelne.

Staramy się, by każde zlecenie było wykonane w sposób estetyczny i gustowny. Jesteśmy w stanie dostosować się nawet do bardzo skomplikowanych wytycznych. Jeśli nie wiesz, jakie urządzenie sprawdzi się w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami. Doradzimy i wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Gwarantujemy wysoką jakość usług pakowania

Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi pakowania były działaniem kompleksowym, który spełni Twoje oczekiwania. W ramach współpracy możesz liczyć na fachowe doradztwo i realizację zleceń z najwyższą dbałością. Oferujemy:

  • szybką i terminową realizację zlecenia,
  • konkurencyjne na rynku ceny,
  • wysoką jakość usług pakowania produktów,
  • bogaty wybór maszyn i materiałów pakowania.

Na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia przestrzegamy rygorystycznych norm i procedur jakości. Oferujemy najlepsze warunki w całych Kielcach. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas. Wycenimy Twoje zlecenie i umówimy się na rozpoczęcie realizacji.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

W celu wyceny pakowania prosimy o kontakt:

pakowanie@skypack.pl

Sprawdź naszą bogatą ofertę! Oferta

Skypack Maszyny Pakujące
Dział handlowy
Usługi pakowania
© 2021. Skypack.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.